Nová hůl Pavla Bruse - Brus Replica

Co je to Blast Brus?

Blast Brus je zbrusu nová florbalová hůl na jejímž vývoji se podílel český hráč Pavel Brus během působení ve finské lize v týmu Nokian KRP.

Čím je tato hůl speciální?

Velmi málo florbalových hráčů má vlastní florbalovou hůl. V roce 2010 představila firma Blast speciální kolekci King Series 2772. V této kolekci najdete hůl Rickie 27 nekorunovaného krále švédské ligy Rickie Hyvärinena z týmu Caperio Täby a hůl Johansson 72 hráče finské ligy týmu Nokianu KRP Henri Johanssona. Nyní se k nim připojil i Pavel Brus se svojí holí Blast Brus Replica.

Pavla Bruse znám, ale jeho kariéru nemám moc šanci sledovat.

Pavel nám k příležitosti uvedení hole na trh poskytl rozhovor, můžete si ho přečíst na serveru florbal.cz kde byl uveřejněn nebo přímo na těchto stránkách v sekci rozhovor.

Kdy a kde ji seženu?

Blast Brus přijde na český trh v průběhu května 2011 a můžete ji koupit u Všech našich prodejců. Seznam prodejců kde Blast Brus zaručeně seženete najdete v sekci "Kde koupit."

A kolik vlastně bude stát?

Hole King Series 2772 se prodávají kolem dvou a půl tisíc korun. Protože bychom Vám rádi nabídli co nejpříznivější cenu, vyjednali jsme u příležitosti uvedení hole na trh skvělou startovní cenu 1490 Kč.

Měl bych zájem spíše o jiné hole a vybavení Blast.

Produktová sezona 2011-2012 bude bohatá a vybere si každý. Zde si můžete prohlédnout a stáhnout produktový leták Blast pro novou sezonu a přesvědčit se sami.